Hira Nakliyat 0554 585 3651

ARA GELSİN

Çalışma Saatlerimiz : 7-24 Haftanın her günü

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Hira Nakliyat araçlarında kullandığımız askılı taşıma sistemi sayesinde tekstil ürünlerinizi veya standart taşımacılık sistemleri dışında farklı ebatlarda, Avrupa standartlarında delikli sistemlerle taşımaktayız.
 
Fabrikalarınızdan, mağazalarınızdan alınan tekstil ürünlerini kırıştırmadan sorunsuz bir şekilde alıcı adresine de alındığı gibi teslim etmekteyiz.
 
Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınmaktadır. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır.
 
Kıyafetlere özel naylon ambalajlar sayesinde taşıma sırasında kıyafetlerin lekelenmemelerini sağlayarak şirketinizin taşıma sırasında maddi anlamda zarara uğramamasını sağlıyoruz.
 
Fabrikalarınızdan, mağazalarınızdan alınan tekstil ürünleriniz Hira Nakliyat'ın uygun taşımacılık ekipmanları ve araçları vasıtasıyla dilerseniz Çorlu içi dilerseniz şehirler arası taşınabilir.
 
Tekstil ve konfeksiyon mağazalarına özel olarak ayarlanan askılı taşıma sistemi sayesinde hem iş kaybı an aza indirilmekte hem de sorunsuz bir taşıma hizmeti sunulmaktadır. Eğer bir mağazadaki tüm ürünlerinizi, raflarınızı ve mobilyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçin size mükemmel bir taşınma deneyimi sunalım.