Menü Kapat

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri’de bulunan nakliyat firmamızla tüm iç ve dış taşınmalara hizmet sağlamaktayız.
Bilinmektedir ki bir çok ev taşımacı Silivri ilçemizde bulunmamaktadır. Hal bu olunca verilen fiyatların meblaları çok yükselmektedir. Örnek olarak Silivri Nakliyat firmamızın Silivri içerisinde gerçekleşecek bir taşınma için belirlediği fiyat 1.000 liraysa diğer x firmasının vereceği fiyat 1.500 lira olmaktadır. Bunun en temel sebebi öncelikle mesafedir. Silivri ilçemiz İstanbul’a en uzak mesafeli ilçelerimizden dir. Diğer x firmaları Silivri’de yapılan nakliye için ortalama 100 km öteden gelmektedir. Aynı şekilde yine dönüş için 100 km mesafesi vardır. Yani yapılan olan bir şehir içi taşınmasının 200 km fiyat farkını direk sizlere yansıtmaktadırlar. 
 
Silivri Evden Eve Nakliyat; eşyalarınızın oturmuş olduğunuz evden yeni taşınacağınız eve taşınması olarak tanımlanır. Silivri Evden eve nakliyat, birçok evreden oluşmaktadır. Bunlar, eşyaların paketlenmesi, de-montaj işlemlerinin yapılması, eşyaların araca itinalı şekilde yerleştirilmesi sadece taşınmanın bir bölümünü oluşturmaktadır.
 
Silivri’de Nakliyat firması seçiminde dikkat edilecek en büyük husus evinize en yakın olan firmayı bulmaktır. Taşınma öncesi ve sonrası aklınıza gelebilcek tüm sorular ve somut destek için hemen ulaşabilmeli ve gereken desteği kıza zamanda alabilmelisiniz.
 
Silivri’de nakliyatı gerçekleştirilecek olan evdeki tüm mobilyalar bilinçli olarak sökülmeli ve yeni evinizde profesyonelce monte edilmesi gerekmektedir. Silivri Evden eve Nakliyat profesyonel olan kişiler tarafından yapılması gereken ve bu konuda tecrübeli olan şirketler aracılığıyla yapılmalıdır. Eşyanın başka bir yere sorunsuz nakliye için dikkat edilmesi gereken bazı işlemler vardır.
 
 
0538 686 7996